Sistem 7/24 Yayında !

 Monday, May 9, 2011


Sektörümüzdeki gelişmelere uyum sağlayabilmek adına; alt yapımızda, hizmet ağımızda, size sağladığımız teknik destek konularında pek çok güçlendirmeler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.


09 Mayıs 2011 itibari ile de, Sistem 7/24 Ltd. Sti. ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz, hizmetiniz ile ilgili işlemleri en kolay şekilde gerçekleştirebileceğiniz, oluşumu için uzun süredir üzerinde çalıştığımız müşteri paneli ve web sitemiz www.sistem724.com.tr 'nin yayına geçtiği duyurmaktan gurur duyuyoruz.


www.sistem724.com , www.altinhost.com , www.vpskiralama.com , www.zirve.net.tr vb diğer sitelerimizin müşteri panellerine giriş için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz 09 Mayıs 2011 itibari ile www.sistem724.com.tr üzerinde geçerli olacaktır. Hesabınız ile ilgili tüm işlemleri aynı kullanıcı adı ve şifre ile gerçekleştirebiliriniz.


Siz ve işiniz bizim için önemlisiniz. Yeni web sitemizle ilgili değerli görüş ve fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı, işbirliğimizin uzun yıllar devam etmesini diliyoruz.


İşinizi takdir eder, bize yerleştirdiğiniz güven için tekrar teşekkür ederiz.


Saygılarımızla,

Sistem 7/24 Ltd. Sti.

<< Geri