Sistem 7/24 Yenilendi.!

 Thursday, December 13, 2012


Sektörümüzdeki gelişmelere uyum sağlayabilmek adına; alt yapımızda, hizmet ağımızda, size sağladığımız teknik destek konularında pek çok güçlendirmeler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Uzun süredir üzerinde çalıştığımız sitemiz gün itibari ile aktif etmiş bulunuyoruz. Sitemizin belli yerlerinde hatalar oluşabilmesi durumunda lütfen en kısa sürede tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz. 

Sunucu hizmeti almış olan müşterilerimiz için yapmış olduğumuz çalışmalar ile sitemiz üzerinden sunucunuzun ip bazlı anlık ve aylık olmak üzere trafik durumlarını görüntüleyebiliriz. Ek olarak sunucularınız için restart talebi gönderebilirsiniz. 

VDS ve VPS hizmeti almış olan müşterilerimiz ise web sitemiz üzerinden sunucularına erişimleri olmasa dahi VNC konsolumuz sayesinde rahatça erişebilecek, trafik ve sunucu durumunu sitemiz üzerinden rahatça kontrol edebileceklerdir. Ek olarak tüm işlemlerin yanı sıra istekleri anda restart, start yada stop işlemi yapabileceklerdir. 

Siz ve işiniz bizim için önemlisiniz. Yeni web sitemizle ilgili değerli görüş ve fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı, işbirliğimizin uzun yıllar devam etmesini diliyoruz.

İşinizi takdir eder, bize yerleştirdiğiniz güven için tekrar teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Sistem 7/24
<< Geri

Powered by WHMCompleteSolution